3 komentarzy do “Kiedy warto stosować suplementację?

  1. wiolek says:

    u mnie pojawiają się właśnie dwa główne problemy – słodycze i biuro. Nie radzę sobie kompletnie, nie dość, że to po mnie widać bo mocno przytyłam ostatnio a poza tym czuję to w swoim trawieniu. Cokolwiek zjem, nawet lekkiego, „fit” i tak czuję się bardzo źle. Najlepiej gdybym nic nie jadła ale wtedy znowu też czuję się źle. ten styl życia mnie męczy i muszę coś z tym zrobić… pozdrawiam

  2. Elka says:

    Chciałam powiedzieć, że witaminę D zawsze warto suplementować, nawet jeśli przestrzega się zdrowej diety i nie ma nałogów. Moim zdaniem to najważniejsza z witamin, której nie zrekompensuje ani zdrowa dieta, ani opalanie. Dla siebie wybrałam polskiego producenta D-Vitum Forte, bo ma dawki stosowne dla całej mojej rodziny, ale generalnie liczy się, żeby wybrać dla siebie witaminę w dobrym oleju, bo jak wiadomo witaminy rozpuszczają się w tłuszczach.

  3. Marysia says:

    bardzo fajny wpis 🙂 W moim przypadku jest tak, że uwielbiam słodycze ! Nie potrafię sobie odmówić. Drugi problem, pracuję w biurze… Musze w końcu zabrać się za siebie i zadbać o swoje zdrowie.

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *