FAQ

question-mark-160071_150

Kim jesteś?

Nazywam się Gosia i to jest mój blog. Mam 28 lat i interesuję się zdrowiem, urodą (zabiegi medycyny estetycznej) oraz socjologią. Uwielbiam pływać i przesiadywać nocami przed książką.

Czy można się z Tobą jakoś skontaktować?

Jasne! Pisz do mnie na adres zaneta@blognazdrowie.com. Sprawdzam tę skrzynkę pocztową 3 razy dziennie, więc możesz być pewna, że długo nie zajmie mi odpisanie na wiadomość do Ciebie. Gdzieś na stronie znajdziesz także formularz kontaktowy :)

Czy możesz mi podać swój numer komórkowy?

Uważam, że póki co, to nie ma takiej potrzeby. Masz pytanie lub problem? Pisz e-mail.

Dlaczego zdecydowałaś się pisać blognazdrowie.com?

Blog to takie miejsce, gdzie mogę się podzielić swoją wiedzą na jakiś temat. Można powiedzieć, że swoboda w działaniu bardzo pozytywnie na mnie działa i sprawia, że mam ochotę dalej pisać ten blog! Poza tym, sprawia mi to ogromną przyjemność, że mogę komuś pomóc :)

Dasz się przekonać na reklamę?

Kilka zapytań o reklamę już dostałam i przyznam się, że nie skorzystałam. W większości przypadków reklamodawca chciał po prostu umieścić wpis za darmo - tu nie chodzi o to, że jestem zachłanna, ale moi czytelnicy nic by z tego nie mieli. Jeśli rzeczywiście Ci zależy na reklamie na moim blogu to napisz do mnie wiadomość, a z całą pewnością dogadamy się co do formy reklamy. Powinna ona być nietypowa, aby trafiła do jak największego grona moich czytelniczek.

Co nam jeszcze powiesz?

Zapraszam do czytania moich wypocin i do komentowania bloga. Jest to moja pierwsza strona internetowa i mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Trochę czasu nad nią spędziłam, aby doprowadzić ją do ładu :))